Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 15-ba071nc

Zdravím všechny.

Dneska jsem prohlížel notebooky na alza.cz a czc.cz a narazil jsem na tenhle
Podle parametrů mi tá cena přijde hodně podezřelá, navíc ostatní notebooky
se stejnými parametry stojí kolem 20ky, proto by mě zajímalo jestli je v tom
nějaký zádrhel, který možná na první pohled nevidím (nejsem moc velký odborník
na notebooky). Akorát nevim jak velký je rozdíl mezi AMD A-Series (Carrizo) a
Intel Core i5-i7 a rozdíl mezi AMD Radeon a NVidia (kterou mám na svým Lenovo)
Navíc ten samý notebook na alza stojí stejně.

Díky za odpovědi.

Já mám tenhle a ten stál 20k (i když před 3 lety). Ale i tak když zadám
parametry jako 8GB RAM, 4 jádra, SSD disk tak povylejzají noťasy za 20k
plus mínus a mezi nima to HP. Navíc řikáš že není výkonnej, chápu že
4 jádra, 8GB RAM a + SSD by ti automatický mělo dát nadprůměrnej výkon.
Jinak z těch noťasů kolem 20ky se mi nejvíc líbí tenhle a když je porovnám,
tak nevidím moc velký rozdíl, až na

velikost disku 1 TB x 256GB
Typ procesoru Intel Core i7 4720HQ Haswell x AMD Quad Core A8-7410
Grafická karta GeForce GTX 860M 2GB x AMD Radeon R5 M430 2GB
a pak takový věci jako antireflexní x lesklý

Ale jak řikám, nejsem odborník na to, jen jestli tá cena 13000 stojí
za ty parametry, tak bych si ten noťas možná i koupil