Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se dostanu do emailu v číně

ahoj ,jsem nyní v Číně a je tu kompletně blokovaný seznam plus emaily a vse.Zkousela jsem ruzne anonymizery ale ty jsou také blokovane.Nevite nejakou radu?nemohu se dostat ani na napovedu seznamu...diky

toto je blokováno.VPN weby také co jsem nalezla na yahoo.nějaké fungují za 9-20 dolaru mesicne ale chce to zase email pro registraci který mam na seznamu. a platba kartou.to se me moc nechce.nejardeji bych potřebovala nejaký free VPN pouze na procházení aleilu.jsem tu pouze týden.

Možná blbost,ale třeba Outlook nebo Thunderbird by to neuměl stáhnout?
Stačil by Outlook Express a příjem zpráv,odesílání přes smtp jejich poskytovatele možná taky nepůjde nebo nemáš údaje.Hlavně si tam pak zaškrtni v účtu zachovat na serveru kopii zprávy.

do pole "Server příchozí pošty" zadejte "pop3.seznam.cz"
do pole "Server odesílané pošty" zadejte "smtp.seznam.cz"
dole zaškrtnout Server požaduje ověření.