Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Streamovanie-webkamera

Zdravím vás, nastavil som si na streamovanie webkameru len keď ju pridám do streamovacieho programu, a proste ak to okno webkamery chcem zvečšiť tak mi to zvečšuje aj šírku aj výšku proste celé rozlíšenie.Dá sa niekde nastaviť že napr. keď si potrebujem tú webku roztiahnuť len do šírky tak to pojde?Lebo teraz keď zvečšujem do šírky tak sa mení aj výška.Ďakujem

Nikto okrem TEBA netuší akú webkameru máš, aké rozlíšenie sa v nej dá nastaviť, do akého streamovacieho programu to pcháš, aké možnosti ten program ponúka...

To naozaj nevieš aké rozlíšenie má kamera a z toho potrebný pomer strán potrebuješ ?

nastavuje sa to v nastaveniach tvojej shit kamery alebo shit programu k shit kamere, alebo v OBS.
ruky mas, mozog tiez, tak do prace a studuj co mas za kameru a co dokaze...a tiez co dokaze OBS. Taketo zaklady mas automaticky riesit sam, to ti nemam ani pisat. Nerob sa neschopnytm, tieto zaklady totiz nik za teba robit nebude.