Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lacný webhosting bez reklamných obmedzení

V tejto oblasti som totalna lama, tak ma prosim nekamenujte.
Potreboval by som najst nejaky free webhosting (ak by sa nedalo inak, tak pripadne nejaky lacnejsi plateny) kde by som mohol umiestnit svoju webstranku, na ktorej by som chcel mat aj reklamne bannery (viem, ze na nich vela nezarobim, to ani neocakavam) Kapacita by stacila hadam aj 10MB. Existuje taka sluzba aj v SR (CR)?
Co som si pozeral niektore z nich, tak mali vzdy zakaz umiestnovania bannerov.
Ak potrebujete este nejake doplnujuce info, tak sa pytajte. Ako vravim, v tomto som lama.
Dakujem.
Změna předmětu, původně: Free webhosting bez reklamnych obmedzeni (karel)

Uz som sa s tym zmieril, co som pozeral tiez som nic take nenasiel. Naslo by sa teda nieco co ja viem do 500SK/rok?

Ak by sa dalo, tak by som poprosil moderatora o zmenu nadpisu napriklad na:
Lacny webhosting bez reklamnych obmedzeni.
Dakujem.

U Onebitu musíš mít svou (a je jedno, kde potom hostuješ). Doména se kupuje zvlášť. například net, stojí okolo 200 Kč/rok.
Domény třetího řádu (tvejmeno.hosting.cz) nabízí třeba www.webzdarma.cz Musíš tam mít ale jejich reklamu. O vlastní reklamě jsem v podmínkách nic neviděl podminky.html
Také si při registraci můžeš vybrat ze snad dvanácti nabízených jmen (místo toho hosting) např.
tvejmeno.wz.cz
tvejmeno.eu.cz
tvejmeno.borec .cz
atd.
Hostuji u nich s několika weby a nikdy jsem neměl problémy. Když si dáš jejich reklamní proužek na každou stránku dolů, ani není na očích a nenarušuje vzhled. Viz
www.qaltmercator.wz.cz

Asi by to také někde šlo. Možná něco takového nabízí i ten webzdarmas.
Ale proč mít doménu třetího řádu, když za ty peníze máš svou i s hostingem?
Také existuje varianta, že si koupíš za dvě stovky doménu a hostuješ někde zadarmiko, čili tě to vyjde jen na cenu té domény (dvě stovky/rok).
Já byl u www.pipni.cz, ale tam byby výpadky, tak jsem utekl. Na hosting zadarmiko jsem tu založil i vlákno a je tam dost odpovědí.
http://pc.poradna.net/question/view/41088-free-host ing-bez-reklamy-s-databazi

Neviem ci som sa zle vyjadril, alebo si ma nepochopil. Zo zaciatku som chcel free hosting, ale zistil som, ze tam asi s reklamou neobstojim (vid aj oprava nazvu threadu) Potom som to zmenil na to, ze by nevadilo, aj keby bol plateny, pretoze vacsine free prave ta rklama vadi. Dufam, ze som to vysvetlil zrozumitelne, ak nie tak sorry. :)

Kazdopadne vdaka vsetkym za pomoc, nieco si z toho vyberiem, precitam si aj Kratov stary thread, daco mozno aj vygooglim a uvidim u koho nakoniec skoncim.

To je v pohode, ja jen ze mne to nejak neslo dohromady. Nemusis se omlouvat. Pokud tam chces tvoje reklamy, kup si domenu a hosting a mas po problemech a muzes si tam delat skoro co chces. Dokonce jsou i nejaky hostingy, kde koupis rok hostingu a dostanes domenu zdarma, ale musis hledat a nebo pak kup zahranicni, je tam vse levnejsi, ale v AJ.