Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash disk

Ahoj, potřebuju poradit, dostal jsem usb klíčenku která po načtení otevírá dva disky 700MB a 6,81GB.
Chtěl jsem je spojit do jednoho tak jsem je nejdřív formátoval na NTFS. Jelikož to nejsou dvě partitiony jak sem zjistil, ale dva samostatné disky, tak sem zjistil, že to nepůjde spojit.
Nicméně sem ve stavu kdy se oba disky jeví jako prázdné a ani v disk manageru jim nemůžu přidělit nový svazek ani formátovat znovu.
Pokaždé to vyhodí" Systém nemůže nalézt uvedený soubor"

Zkoušel jsem jak přes diskpart tak i přes partition manager mazat nebo formátovat ale bez úspěchu.

screen disk manager: imgur.com

screen diskpart: imgur.com

Napadá někoho řešení jak ty dva disky rozběhat?

Na tie obrazky sa teraz nedostanem, daj to niekam inam, alebo text ze co presne vypisal diskpart pri list disk.
V spravci zariadeni to vypada jak? V menu si ho nastav na zobrazit podla pripojenia. Ale vseobecne ak je to multi device tak to nespojis, to je schvalne rozdelene na 2 zariadenia kvoli sifrovaniu. Alebo len nejakou utilitou od vyrobcu.

.. a aj ze co sa stane ked v diskaprte urobis select disk cislo a potom clean a exit.
Skus pripadne aj linux napr gparted a zrusit pripadny oddiel ak tam je, alebo akykolvek linux a prikazom dd zapisat nuly do prvych 256 sektorov apod