Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook klávesnice

Zdravím sháním kompatibilní klávesnici s notebookem Lenovo G780 za nejrozumnější cenu. P/N klávesnice je 25-012420 a nevím přesně jestli to musí být přesně stejný typ nebo na tom tolik nezáleží. Tak kdyby byl někdo tak hodnej a poslal mi přímo odkaz na e-shop s kompatibilní klávesnicí nebo poradil jak jí vybrat díky moc.

Das si do google slova Lenovo G780 keyboard replacement, apod
Neexistuje kompatibilni, existuje len original od lenova (mozes kontaktovat lenovo servis) alebo ak nejaku najdes tak nejaka cinska neoriginal, co nejaky cinan cmajzol z vyrobnej linky aebo ju lenovo vyradilo lebo nesplnala nejake normy apod a to asi potom nejaky cinan cmajzne a predava na ebay apod :)