Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber novej grafiky

CPU AMD FX-6300 6core Box (3,5GHz, 14MB)
ASUS R9270X-DC2T-4GD5
PATRIOT DDR3 8GB KIT (1600Mhz) CL11
GIGABYTE 970A-UD3P (rev. 1.0)
HDD 1TB Seagate Desktop 64MB SATAIII 7200rpm 2RZ
EVOLVEO F2, ,2 xUSB audio
DVDRW/RAM LG GH24NS 24x SATA černá bulk
COrsair CX 500

chcel by som si kupit rx 470 neviem sa rozhodnut ale medzi https://www.alza.sk/sapphire-nitro-radeon-rx-470-4 gb-d4383069.htm?o=12 a https://www.alza.sk/msi-rx-470-gaming-x-4g-d441190 2.htm?o=8
moja otazka ktora je lepsia a pojdu mi tam tie grafiky vobec?

Pujdou, je to tezky, MSI bude tissi, Sapphire bude o malinko vykonejsi.

Hlavne aby neshorel zdroj, jako kvuli grafice neni duvod, kdyz fungoval doted, ale tyhle zdroje nejsou zadny drzaky, tak hlavne aby se za 14 dni nerozhodl, ze to bali a vezme sebou i novou grafiku. :-)

Tak to mas blby, Channel Well Technology se orientuje na levnejsi zdroje a ikdyz specifikace nevypada uplne spatne, nejakou duveru to nevzbuzuje. Navic v pripade tohohle lowendu od Corsairu je i otazka, jestli to vubec Channel Well Technology je, protoze to ze to byl recenzovany zdroj co jsem nasel, tak to neznamena, ze nemas jinou serii s nejakym uplnym noname.

Bud to prubni a kdyz to zarve, tak holt smula kdyz ne, tak doufej, ze to bude OK i casem nebo ten zdroj vrat a kup lepsi.

podla calcuatoru na nete som vyratal ze mi moja zostava berie menej jak 300W s tou novou grafikou ,je vobec mozne aby sa ten psu posral ked ma rezervu 200W? alebo si myslis ze proste neustoji taku grafiku ,v zdrojoch sa nevyznam ale predtym som mal za 30eur psu+case a vydrzal 2roky na tej r9 270 co zerie ovela viac ,myslel som ze pri psu co stoji 65eur nebudem mat problem s nejakou ,,nekvalitou,,

Kvalita zdroje se nemeri podle poctu Watt, muze vyrobce napsat klidne 1000W a shori ti pri odberu 300W. Tady je dobry, ze Corsair pise

Dedicated single +12V 38A

to je vzdy dobre, trochu otazka je, jestli je to pravda, nakonec zname Corsair s tim jak si casto vymysli, ale asi ti nezbude nez to risknout.

Stará CX 500 V2(CWT) mě vydržela skoro 6let, přežila několik upgradů GK/CPU nikdy problém a to dostával sakra zabrat až na hranici jeho možností.Osobně sem kuchl 3 zdroje od CWT a vždy tam bylo to co tam být mělo. Po lidech mám 3-4 CX 430 nikdo si nestěžuje spíš naopak nešetří chválou na ticho/kvalitu. CWT za poslední roky šel hodně nahoru a lze ho považovat ktomu lepšímu na trhu, pro Corsair výrobu obzvlášt! např serie RMx/i nebo ted nová serie 400-650W Corsair Vengeance (full Japonec) za cenu kolem 58€, bohužel knám ještě nedorazil.