Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpis v GMAILU přes mobil?

Ahoj, jde nějak nastavit, když odesílám email z mobilu, tak aby v podpisu nebylo "Odesláno z iPhonu", ale podpis, který používám normálně z PC i s logem?

Našel jsem, že tam můžu jen změnit text...

Díky za odpověď

jedine si v inom zariadení vytvoriť podpis,ktorý je vizuálne identický s podpisom v pc,jednotlivé podpisy a zariadenia sú rozlišované pri prihlasovaní sa do kont a odosielení pošty,je to aj z dôvodu jednoduchej ochrany pred falšovaním identity,Ty síce vieš,že máš ajfon,tablet,iný mobil a pc,adresát to vedieť nemusí ....a gmail to presne rozlišuje,že do konta x sa neprihlásil obvyklý počítač s obvyklou MAC/IP adresou a operačným systémom,ale nejaké iné zariadenie s inou ako obvyklou MAC/IP adresou a operačným systémom...