Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém S HW

Po instalaci pogramu Asus AI suite 3 jsem retartoval pc. (nwm jestli to s tím souvisí ale bylo to poslední co jsem udělal.)
A na základní desce mi vyskočila chyba B2 (legacy option rom initialization) a bliká Bílá led kontrolka což je GPU.
Můj HW: CPU i7 6700K
MB : Asus MAXIMUS VIII RANGER
Zdroj : Evga 650 G2
GPU v pc nebyla je jsem na integrovanou.
Zkoušel jsem : Default bios , Flash Bios atd. jediné co když jsem provedl CMOS tak po té mi pc naběhne a vyzve mě do biosu kdyz v bosu nic neudelam a dam ESC bez restartu nabehne i OS WIN 10(provel jsem i čistou instalaci OS) Jak mile pc restartuji nebo zapnu/vypnu je tam ta chyba.dále jsem zkoušel ruzně pc spustit s 1 Ram modulem v ruzném slotu bez hard disku a také nic. zdesky jsem i vytahl baterii atd.Dokonce jsem zkusil i jiný HDMI kabel.
Po té jsem si sehnal starou GPU (512MB) na zkoušku a pc s GPU jede normálně ale na integrovanou GPU ne.Nějakou napady v čem je problém deska nebo CPU po případně nějaké další řešení?
Nejlepší řešení? Názory či rady jak zjistit kde je problém
Díky za každou radu

kdyz v bosu nic neudelam a dam ESC bez restartu nabehne

BIOS default settings, jestli to bude dal zlobit, jdi reklamovat desku.

Problem na procesoru je take mozny, ale malo pravdepodobny, reklamoval bych desku nebo odnesl na reklamaci oboji, at ten procesor zkusej, jestli je OK na jine desce.