Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - uživatelské dotazy

1) Jak zrušit všechny odeslané žádosti o přátelství najednou? Lze to nějak zrušit hromadně, aby to nebylo nutné odklikávat po jednom?

2) Jak pozvat všechny své přátele najednou na nějakou FB stránku, aby dali "like", aniž by bylo třeba je pozvat klikáním po jednom?

Díky

poslední dobou tu na mě pod tvým přihlášením reaguje nějaký dement, který nejí maso.
dokud bude tak nechápavý, doporuč mu, aby se mi vyhýbal.

ještě jednou a pomalu: tazatel vidí, že o jeho přiblblé téma není zájem, má hledat odpověď mezi facebukem postiženými.
když místo toho začne své téma posouvat nahoru, možná se nesetká s vřelým přijetím.
čemu pomůže tvoje opakované otravování a odkaz na wiki?

Já tím nemířím osobně na nikoho. Ale mockrát tu zazní výtka,že někteří radiči tady ze sebe dělají superznalce a některé dotazy zesměšňují jako kdyby některé témata sem nepatřily,nebo se na ně nesmělo zeptat.Tento dvojdotaz na FB si myslím, že hloupý vůbec nebyl,aby si zasloužil takovou podpásovku. To tady jsou jiní tazatelé na takovou odezvu.