Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nelze připojit k wifi

Zdravím, asi před týdnem jsem pracoval na notebooku, přičemž se mi najednou odpojil od Wi-fi a už nešel připojit zpátky. Zkoušel jsem restartovat router i notebook. Na telefonu i na ostatních zařízení wifi normálně funguje. Zároveň funguje i připojení přes kabel a to i na mém notebooku. Je to jen problém s domácí sítí, jelikož ve škole nebo na intru se připojím na wifi bez problémů.Prosím, spěchá.
Notebook: Acer Aspire E1-510
Router: TP-LINK TL-WR740N
Děkuji všem za radu.

ovladače wifikaret ve správci zařízení by mohly ukazovat i nastavený region, ale často na to kašlou.
jenže na různých kontinentech je rozsah wifi různý, a acer není jen pro český trh.

vlez si kabelem nebo jiným pc do nastavení routeru, zkontroluj aktuální kanál wifi (1-11 jsou bezpečné)
když už tam budeš, změň napevno zabezpečení wifi: wpa2 + aes.

ostatní wifi sítě v okolí vidíš?