Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde NTB ! Help

Notebook : Acer Aspire 5552G
Operačný sýstém : Windows 7 Proffesional
Problem : Po spusteni ntb sa mi nacita bios (logo aceru , ja to tam mam trosku inak po oprave pocitaca ) a potom nasledne ked sa ma nacitat windows tak sa nic nedeje iba cierna obrazovka . NTB bezi normalne nepipa ani procesor inak neznie proste len obrazovka je cierna.. Prikladam fotku pri nacitani ntb.
Za skoru odpoved dakujem :)

nemas mat co v biose inac po akejkolvek oprave...obzvlast na ntb biose, kde toho moc nenastavis. maximalne tak vypnute logo, ale to je len kozmeticka haluz.
ked ti nenacitava OS, tak zisti ci to detekuje hdd, ak ano, tak mozes mat len posahany OS. Vrat to tam kde ti to opravovali a nech to spravia poriadne.

p.s. obrazok nikde nieje, preco nekontrolujes po sebe co posielas?

partition-wizard-bootable-cd je zdarma, má tam i barevné tlačítko "free download"
když se dívám na stránku "buy", nejpodobnější cenu má verze professional edition za 39 - ale už podle názvu je vidět, že na tu jsem odkaz nedával.

bios nekončí žádnou chybovou hláškou, boot cd nebootuje a přesto to nic to nehlásí.
do biosu se nedá dostat, ale zjevně nic nemačkáš, aby ses tam dostal nebo zvolil "boot order".

o inteligenci majitelů aceru mám léta pochybnosti. dej to do servisu.