Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 35 000kč

Dobrý den , chci jsi kupovat nový herní počítač do 35 000kč - bez OS. Chtěl bych na něm hrát nejnovější hry ve full HD. Poradili by jste mě? Máte více zkušeností :)

Předem děkuji.

Sezen ale na CZC nebo Alze jedinnou slusnou case.

Dej mi tip na elegantni skrin do 2K, aby to nemelo stupidni dvirka, aby to melo 2x USB 3.0, aby to nemelo kontraproduktivni tunel na disky, aby tam bylo hodne mista na grafiku a aby to melo slusny airflow, nemluve o uzivateli oblibenem okne.

Je samozrejme na uzivateli jakou case zvoli, ale ta co jsem vybral aspon splnuje vetsinu podminek pro cenove nenarocnou slusnou case, ikdyz podivneho designu.

Bohuzel, tuhle case znam, byla totiz mou volbou pro novou case, kterou jsem shanel v lete.

Ma v podstate vsechno presne jak jsem chtel, pak jsem si precetl nekolik recenzi a ve vsech body dolu za perforaci zadniho krytu vetraku, coz vymyslel nejakej uplnej debil. Jednoduse spatne airflow, bohuzel.

Radime tu uzivatelum ve smyslu poradit jim dobre, nikoli neco nahodit bez jakehokoliv vysvetleni.

Ted pomineme opet 250GB naprosto nedostatecna velikost SSD, protoze hry patri na SSD a spolecne se systemem se jich na 250GB SSD moc nevejde. Ceny jsou dnes navic mnohem priznivejsi nez pred lety a tazatel, ktery chce za PC utratit 35K si zaslouzi dostat navrh PC s 500GB SSD.

Bavme se ale o tom, zes mu navrhl taktovaci sestavu s K-ackovym procakem, ktera bez taktovani nema v podstate zadny smysl. Zaslouzilo to mu to napsat!

Je ale opravdu vyhodne kupovat taktovaci procesory? Konkretne i5-6600K neni cenove moc daleko od i7-6700 a preci jen moderni hry se uz kamaradi s vicejadrovymi stroji a proto je vic jader vetsinou vyhodnejsi nez vyssi takt na jadro u pretaktovaneho procesoru, podle me teda taktovaci i5 vyhodna neni.