Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatuhnutí PC

Dobrý den, při převzorkování hry FEAR se na monitoru objevily svislé pruhy a obraz zatuhnul. Při některých her se mi to stává občas taky.Ovladače mám nejnovéjší.
Sestava: AMD AthlonXP 2500+
Gigabyte 7VT600
1GB RAM
Point of Wiew 7800 GS 256MB
Seagate 80 GB UATA
Zdroj 400W EuroCase
Díky za každou radu.

Kromě příšerného zdroje je i značka výrobce grafiky zdrojem mírných pochybností.
Kolego, neměl jsi love na lepší zdroj, ale vsadil bych se, že si je budeš muset najít.
Prodejem EC zdroje utrpíš další ztrátu, když se ti to vůbec podaří. :-|

nic. na rozdíl od tebe ji asi neměli zapíchnutou ve sračkovém chipsetu se sračkovými ovladači, ale v intelu.
další flame pokládejme za zbytečný.

první grafika na trhu: prostě převzali hotový referenční návrh vnidie, proto byli první mezi ostatním čínským odpadem. značkovější výrobci obvykle použijí vlastní nebo upravený design, proto jsou na trhu o něco později.