Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rychlost připojení 4.93 mbps

(ping 12)

to je rychlost mýho připojení právě teď. mělo by bejt rychlejší. poraďte mi. něco je v nepořádku. nevim co. mám notebook packard bell easy note te. je to měsíc od pře-instalace. dneska jsem malewarebytes a přesouvalo se 78 infikovaných souborů do karantény. připojení je i tak přesně pořád mizerný. co víc se dá dělat?

můžeš upřesnit typ ntb (má to víc shitových verzí), pozabíjet automaticky spouštěné nesmysly po startu, přestat instalovat warez, pokud holduješ čističům - přestat pucovat a ničit registry.

download 5mb je třeba to za co platíš, nebo je to připojení s velkou agregací (viz smlouva) a měříš to ve špičce.
aha, upc - pošli jim screen z měřiče a současně výpověď smlouvy, jinak nehnou prstem.

easynote te , intel b960 processor, 15.6" 16:9 HD LED LDC, NVIDIA GeForce 710m, 4GB DDR3 memory, 750 gb hdd

nepřipojuju se přes wi-fi. jsem připojenej přes router. o žádnym warezu nevim. nic takovýho neisntaluju. nevim jestli je to způsobený nějakou chybou počítače (o který nevim, ale nemůžu jí vyloučit) anebo jestli mám tak pomalý připojení "od nich", od upc. kouknu se do smlouvy.

je normální, abych se s takovou rychlostí nemohl podívat plynule ani na youtube video v nejnižšim rozlišení? (144p)

sakra. takže bude zřejmě něco v nepořádku s počítačem.

odhadovaná doba stahování souboru o velikosti 380 mb je 3 hodiny... a v praxi to vypadá tak, že první hodinu stahuju 20 mb a download potom selže.

ví někdo co by mohlo bejt špatně s mym notebookem nebo jak zjistit co je s nim špatně? nic jsem s nim nedělal. mám systém windows 8, a je v podstatě v továrnim nastavení... měl jsem problém s malware, ale ten by měl bejt vyřešen.

easynote te, intel b960 processor, NVIDIA GeForce 710m

kancelářská mrdka, ale už jsi tu byl se stejným dotazem.
co tě vede u takového shitu trvat na refresh 144hz?

ne, tak nízkou rychlost připojení upc neposkytuje, na tvého poskytovatele jsem se díval dodatečně.
to znamená buď historicky cenný modem, které ale upc automaticky vyměňoval za rychlejší
nebo pc totálně zasraný spywarem (nejpravděpodobnější) - kde máš log z nějakého antispyware?
nebo to pc nějaký domácí samoadmin přeinstaloval / nechal jen tak upgradovat na w10 a toto je typický výsledek.
zcela nepravděpodobná možnost 1:1000 je poškozený lan kabel.

skenoval jsem pc nejdřív prostřednictvim softwaru "malwarebytes" a objevilo mi to 78 hrozeb. všechny byly odstraněny nebo přesunuty do karantény. adwcleaner našel potom další 4 hrozby a ty byly taky odstraněny. skenoval jsem pc přes adwcleaner před minutou znova nenalezlo to žádný hrozby. nic.

modem mi vyměňovali před rokem a půl... a řikali, že budu mít "lepší" připojení. s timhle modemem bylo připojení vždycky horší, ale teď poslední dobou je mnohem horší, než dřív.