Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video vzhuru nohama.

Muze mi nekdo poradit proc se mi po nainstalovani Total Video Convertoru zobrazuje v MP11 video vzhuru nohama. Jine prehravace jsem nezkousel ani nechci, chci svuj problem vyresit v MP11. Nepomohlo ani reinstalovani MP11. Diky moc vsem za radu a pomoc.

Jasne, to uz me taky napadlo, ale nechci se zbavovat toho programu, je fakt skvely, rychly a umi convertovat tam i zpet z vsemoznych formatu. Musi byt prece na ten muj problem jiny zpusob jak to vyresit. To jste na to stejne jako ja ze jste se s tim jeste nikdo nesetkal? Jsou urcite na to i brutalnejsi zpusoby jako format disku, ale tuhle moznost chci nechat jako posledni.