Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční wifi adaptér

Zdra­vím,

Na ntb mi z ni­če­ho­nic pře­sta­ly na­jíž­dět wi­fi-sí­tě tu­díž nelze in­ter­net za­po­nout. Ovla­dač jsem ak­tu­a­li­zo­val, vir ani ma­l­ware ne­na­le­zen. Mám win­dows 10 a pí­še, že nejsme při­po­je­ný k žád­ným si­tím.
U sí­ťo­vé­ho adap­té­ru Broad­com 802.11n je čer­ve­ný kří­zek. Mod le­ta­dla je vy­pnu­ty a v u Ubuntu mi to píše cable unplugged. Ode­šla mi wi­fi kar­ta ne­bo je pro­blém jin­de?
Dě­ku­ji

Ne, jinej router (s wifi) nemám, ale je jasné, že to je routerem, ani mobil se nedal připojit k wifi, byla chyba v zapojení vývodu antény, (ještě že tam je 2x) tak jsem to správně zapojil, ale signál je slabý furt. I když už wifi jede. I na mobilu.

Wifi je pěkná mrcha, když na kus drátu to nechce jed. A co je v anténě?? Drát...

U mě je ten problém, že mám anténu i obal z jiněho routeru, a to bude ta chyba.

Takže trafo bylo 7V/700 a dal jsem 12V/700 a změna žádná. Furt 3 čárky. Navíc ty dvě 12V/700 mají prapodivný zvuk po zasunutí do 230V, takže nebudu riskovat, ted jsem dal značkové trafo (stabilizované) ale jen 350mA a ted jedna čárka.
Takže z5 7V/700mA a hotovo, a zítra mám stejně noví, takže na to kašlu. A bude sloužit jen jako router bez wifi(ten starej).

Spuste PowerShell *Jako správce, a zadejte následující příkaz :

# Pro zobrazeni vašeho zařízení : / vidíte správně vaše zařízení (jestli ANO, nemusí být poškozené) ?

Get-NetAdapter | Where-Object PhysicalMediaType -eq 'Native 802.11'

*Vychozi nastaveni

 get-netadapter "wi-fi" | restart-netadapter

#Jestli nemas stale pripojeni tak ('odpoj - pripoj') tvé WIFI zarizeni s :

$adaptor = Get-WmiObject -Class Win32_NetworkAdapter | Where-Object {$_.Name -like "*Wireless*"}
$adaptor.Disable()
$adaptor.Enable()

BONUS .
Zobrazeni sily 'SIGNALU' :

(netsh wlan show interfaces) -Match '^\s+Signal' -Replace '^\s+Signal\s+:\s+',''