Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný PC

Cena max do 1600€
Chcel by som ho využívať hlavne na hranie.
Kamarát mi skúsil poskladať takúto zostavu:
CPU- Intel Core i7-6700k
COOLER- Noctua NH D15
MB- ASUS Z170-A
RAM- 16GB kit DDR4 - 2400 MHz Crucial Ballistix Sport Grey CL16 DR x8 DIMM, 2x8GB
GPU- GTX 1070
HDD- seagate desktop HDD 2TB
SSD- Samsung 850 EVO 500GB
CASE- Fractal design define r5 čierna
PSU- Evga supernova 650 g2 650w
Myslíte si že je to kompatibilné?
PC by som si dal poskladať v e-shope.

Jezismarja, promin, ja uz byl vcera z toho PC slepej.

G2 je zdroj od Super Flower, od Seasonicu je GS. Na druhou stranu je to jedno, on se ten Super Flower Seasonicu minimalne vyrovna.

Ono samozrejme 550W by stacilo, ale na druhou stranu, jestli bude nejak hodne taktovat, tak se obecne doporucuje zdroj radsi vic, buh vi co tam bude hazet za zravy chlazeni, proste tech 650W nicemu nevadi.