Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy po výměně graf. karty

Dobrý den, potřebuji pomoci s počítačem mám základní desku: https://www.msi.com/Motherboard/870C45.html#hero-o verview a vyměnoval jsem grafickou kartu na Sapphire nitro radeon RX 460 OC 4GB no vyměnil jsem to a nevím jestli jsem s tím něco neudělal ale počítač vydává v beep kódech přesněji 1 dlouhé píp a 2 krátké nespustí se monitor a já nevím co s tím děkuji za radu.

Bohužel pořád nefunguje hledal jsem i na internetu všude bylo že to je problém s grafickou kartou. Že je možná špatně zasunutá zkoušel jsem ji 3x vysunout a zasunout a pořád nic už si nevím rady pokud by mi někdo pomohl :/ je možnost že není kompatibilní se základní deskou ?