Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou tv Samsung cca 10 000,- ?

Ahoj, před pár lety jsme koupili tuhle televizi: http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-av/tv/hd/UE3 2F5500AWXZH . Úhlopříčka byla 80 cm. Teď chceme koupit ještě jednu tv, ale aby byla parametrama téměř stejná. Jen od ní chceme připojení na internet (wifi i kabel), nahrávání na usb, přehrání fotek a filmů z externího disku nebo flash. Vybrali jsme tuhle: https://www.datart.cz/SMART-Full-HD-LED-televize-S AMSUNG-UE32K5572.html?ppcbee-adtext-variant=2015-1 2-TXT-A-iBod-all&gclid=CK6YuK3e388CFUQW0wod2dgC3g . Může se tady prosím podívat nějaký odborník, jestli je to dobrá alternativa? Popřípadě jestli mi nabídnete jinou. Ale jen samsung, máme doma jen samsungy a spokojenost. Klidně může být úhlopříčka cca kolem 90 cm. Na té tv co jsme vybrali píšou, že nebude problém s budoucími změnami ve vysílání. Moc děkuji Petr

Ten Samsung jakž takž, ale Sony (nebo jakoukoli televizi s Androidem) bych rozhodně nebral. Já jsem si za slušný peníz sehnal Panasonic 40CS630E a nemůžu na něj říct křívýho slova (snad jen že pro něj není tolik aplikací), ale jinak vzhledově i obrazově fakt super.

Ten Samsung UE40J6302 má kvalitnější 100Hz panel tj lepší obraz,ostatní za 10 a níže 50Hz panel, je to podle řady čím nižší tím horší,6 řada má lepší panely než 5 a níž čemu odpovídá i cena, platí pro loňský modely.Někomu to může stačit ten 50Hz navíc pokuď je malá 32 uhlopříčka tak to ani vadit nemusí,ovšem čím větší uhlopříčka tím pak hůř....(teď to je zaplavený 4K levnýma Tv který stojej za prd,tohle jsou doprodeje ty Tv stáli 15000 + )

No má větší uhlopříčku 40, Picture Quality Index 200,ale ten hore má DVB-T2/C/S2 což já osobně za žádnou výhodu nepovažuju protože než se tak bude vysílat bude už Tv v pánu a Picture Quality Index 400, což dle mého roli hrát moc nebude,je to umělí vylepšení obrazu ......Takže obrazovka vs cena je na straně tý 40 pokud koupit co nejlevněji,možná tam budou ještě nějaký rozdíly ,ale hlavní beru velikost obrazovky a cenu.