Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě 2K monitoru

Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, jaký 2K monitor byste mi doporučili tak cca do 10 tisíc?

Požadavky:

uhlopříčka 25" (budu skákat z 19", byl by to pro mne velký šok skočit na 27")
reproduktory
usb konektor(y)
lepší panel než TN
tenký rámeček výhodou

Využití: Asi na vše :) , semtam hry, videa a tak - prostě nějaký univerzál

DĚKUJI!

Ted to sleduji, a zarazila mě doba odezvy 14ms!! A to jen na CZC, tak nevím.
Tak ne tenhle není vhodný na hry, 14ms je moc, CZC píše pravdu.

Tohle píše výrobce
Reakční doba (typická)
14 (GtG) ms
SmartResponse (typická)
5 ms (GtG)

Stručně řečeno ber rozměr 24, nebo větší, protože 25 je tak trochu mimo.