Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace windows problem!!!

Ahoj mam notebook asus n55sf a zacal pekne zlobit z prechodu na win 10 predtim jsem mel win7 a v podstate na nic skoro nereagoval tak jsem chtel udelat cistou instalaci tak jsem hodil windows 10 do notasu zformatoval disk a instaloval a po instalaci mi to hodilo hlasku ze bude treba restartovat pc a kdyz se zapl tak windows nereagoval a hodil mi chybu s tim ze mi to ani windows neopravi kod chyby 0xc000021a a znovu se restaruje a takhle porad dokola a kdyz tam chci hodit zpatky 7 tak se instalace ani nedokonci a na poslednim bode se instalace zasekne. Myslite ze je chyba v hardwaru treba hdd spatnej nebo mam neco spatne nastavenyho diky za vsechny rady
Změna kategorie, původně: Software (karel)

muj notebook to neni ale kamose nic mene ja na svym pc mam uz rok win10 a nestezuju si ale vratim se zpet k dotazu nejde mi tam nic nahrat zadnej windows a nevim jestli je to chybou sw nebo hw jde nejak otestovat hw jestli neni spatnej disk nebo ram pameti nebo cokoli jineho? chtel jsem mu tam hodit puvodni windows7 a taky nejde

Stahni nejakou Linux distribuci, vypal na CD nebo zapis na flashu, nabootuju a zkontroluj pocitac. Vyloucis tim problemy zpusobene nainstalovanym OS a zaroven budes moc zkontrolovat hdd.
Podle tveho popisu, to vypada, ze dalsi info nepotrebujes, nicmene, kdyby jsi nevedel, tak treba Linux Mint, Ubuntu nebo treba Fedora jsou uzivatelsky docela prijemny distribuce.

tak ještě jednou mam Windows 10 na flasce přes creater od microsoftu a win 7 na dvd jsou to 64 bit verze u win 10 při instalaci vyskoci okno ze je třeba restartovat pc a uz nenabehne spravne hodi mi to chybu ktera nejde opravit bios jsem dal do deufaltu myslim ze nastavenej bios mam spravne jen si nejsem jisty s tim uefi co je v biosu ten mam v disable. Instalace Windows není nic tezkyho pro me jsou jen dve věci cim to muze byt bud je nejakej hw spatnej nebo mam spatne něco v biosu. jestli tu je nejakej profik přes bios byl bych rad za odpověď na co si dat bacha v nastaveni atd.

,,predtim jsem mel win7 a v podstate na nic skoro nereagoval,,
důvod neznámý a vše se vyřeší přechodem na jiný (nevyzkoušený) systém... opět jeden hokus pokus.
Poradil bych začít úplně od začátku - na rozhrabaném disku zrušit všechny oddíly a smazat ! (přepsat nulami nebo jedničkami), nikoliv formátovat. Instalaci začít na čistý neformátovaný disk (instalační program si ho zformátuje sám). Zřejmě ti tam zůstal kus původního zavaděče a po instalaci se to pokouší naject z něho.