Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nefunguje tak ako má!!!

Mám počítač Alienware m11x kupoval som ho 3 roky do zadu (+-).No už dlhšiu dobu nefunguje tak ako má resp. hry mi idú tak max na 25 fps (cs go)..Menil som hrad disk i grafiku no stále ide tak rovnako a preinštalovaný bol už viac krát.Čo mám s tým robiť.Ďakujem za normálne odpovede
PS:nechcem tu vidieť odpovede typu kúp si nový počítač ďík

Rekl bych, vem ho do prodejny (k prodejci), kde jsi pocitac koupil a pozadej o servisni prohlidku a pripadny servisni zasah.
Vzhledem k tomu, ze vsechno vis, vsude jsi byl a zde cekas, ze ti nekdo poradi zazracny tlacitko, ktery vsechny tvoje problemy vyresi jednou pro vzdy, je to jedina rozumna odpoved.
Drzim palce.