Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia Phyx s AMD GPU

Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli ma nejakou cenu mit nainstallovany od nvidie phyx kdyz mam amd gpu ? Momentalne budu menit grafiku na asus rx 470 4gb gaming a zajimalo by me jestli to tam mam mit nebo ne ? Nebo jak to je ? Dopredu se omlouvam ze nepisu hacky a carky .. Pisu z telefonu.

Některé hry bez nainstalovaného PhysX nespustíš, nech si to nainstalované. Když máš AMD kartu, tak to může jet přes procesor, ale to je pak drastický propad fps, z tohoto důvodu je to defaultně vypnuté. (samozřejmě to platí pro hry, které touto technologií disponují)

To funguje tak, ze to Metro treba ten PhysX pro beh potrebuje. Pokud hra identifikuje PhysX kartu nebo-li dnes NVidii, tak potom bezi pokrocile PhysX efekty pres tu GeForce, zatimco pokud PhysX kartu neidentifikuje, to jest dnes bezne AMD karta nebo integrovana Intel, tak to spusti jen zakladni mene narocne efekty pres procesor, ale ten PhysX ovladac tam proste byt musi.

Takze presne jak pises, dokud se mu zadna hra neodmitne spustit, tak to resit nemusi, az se tak stane, tak z webu NVidie nainstaluje ten PhysX ovladac.