Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou GTX 1060 koupit?

Mám si koupit ASUS STRIX verzi, i když je nejdražší? Jsem prostě ulítlej na ASUS. Všechno od ASUSU mi funguje dodnes, včetně snad 7 let staré desky, 5, či 6 let staré GK. GIGABYTE GK mi odešla těsně po záruce, deska od nich byla na hovno, EVGA podobná zkušenost, PALIT taky. Nechci tu žádné značky očerňovat. Jen moje zkušenosti. Mám prostě strach z těchto "alternativ".

Na té STRIX je brutálně předimenzovanej chladič, ale to já právě rád. Chci mít vše krásně vychlazené. :D
LEDky jsou taky fajn bonus.

Ještě by mě zajímalo, proč má ASUSka 8pin, MSI taky, ale např GAINWARD má 6pin?

Nějakej 1000 sem, 1000 tam, při téhle ceně. Bude to tak na 2 roky. Zas tak často neupgraduju, tak co?
Vím, že je to hlavně na mně, ale rád bych znal i názor někoho jiného. Bude se mi pak lépe nakupovat, nebo taky možná hůře. No to je fuk. :P

Jo, na tu jsem se také díval. Myslíš, že půjde nataktovat v klidu aspoň na hodnoty oc strixky? Trošku problém je pro mě ten, že mám prosklenou skřín a vše uvnitř mám černo-červené a tadle bílá by tam tedy byla jak pěst na oko. :D I když si na to až tak nepotrpím, tak toto už je velký kontrast.

Dlouhá celkem je, ale do casy mi vleze v pohodě a mám k tomu i držák přesně pro tyto dlouhé karty. Ta délka mě ale stejně sere, to je pravda.

Ten cenový rozdíl je právě skoro nic.

Takze jsi spis prisel na pokec a rozhodnuty jsi stejnak koupit tu STRIXku. :-)

Pravda je ze bych taky radi cervenou nebo cernou, ale Asus ma u GTX1060 jedinej 2xHDMI, coz chci.

Jinak pripada v uvahu i MSI Gaming Twin Frozr.

Co se tyka taktovani, tak je to otazka, protoze Asus ty bily Dualy prodava dvoji s O na konci a bez O.
O jsou pretaktovane, tak je otazka, jestli pujdou jeste vic, na druhou stranu do nich urcite vybiraji u Asusu ty lepsi cipy, takze se da predpokladat, ze ty bez O moc taktit nepujdou, ikdyz ono to zalezi jakou ma NVidia vyteznost, jestli je cipu vhodnych k taktovani dostatek, tak treba nektery skoncej i v netaktovanych verzich karet.

Jo, jinak teda podle me nahoda, ja jdu do Asusu kvuli tem dvema HDMI, ale neverim, ze ostatni karty jsou horsi.

Co jsem slysel, tak GTX10xx prej i treba Gigabyte ma vyborny.

Me jinak odrazuje jen ten PALIT, to byly vzdycky takovy sracky, ze to tak musim napsat.

Jojo. Spíš ten pokec no. :D Měl jsem STRIXovou i 960 a prostě spokojenost. Jako jediná fakt že úspora, která by stála za zvážení by byla asi ta malá EVGA, ale to prostě nechci. Co jsem četl, tak to dost topí a to já nerad. Ostatní vyjdou tak už kolem těch 8000 a to už se fakt neoplatí šetřit tu tisícovku n?

Treba u me je to jasny, protoze jak jsem psal 2xHDMI ma jen Asus a to preferuju.

Ale jinak bych se rozhodoval mezi tim MSI Gaming a Asus STRIX respektive u me Asus Dual kvuli delce karty, proste mohli by vymyslet nejake vymenne kryty, aby ta dual se dala osadit i cervenym krytem. :-)

Jinak teda kdyz mame ten pokec, nezvazujes:

https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1070-dual-gtx1 070-8g-8gb-gddr5/195526/produkt

Ja teda premyslim, ze budu jeste setrit na tu. Ta STRIX uz je ale hrozne masna. Taky by k tomu mohli bundlovat jiny hry, protoze ani Gears of War ani Mafii 3 u ty STRIX se rozhodne hrat nechystam.