Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde koupit office 2016?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde koupit nejlevněji Office 2016 pro domácí použití. Nějaký ověřený a nejlevnější obchod. Předem děkuji.

Na těch stránkách je sice Office za nízkou cenu, ale má to jeden dost podstatnej háček. Ono se to totiž celou dobu tváří jako Pro 2016 (licence pro 1PC). Až ale někde dole prásknou, že to ve skutečnosti je Professional Plus, tzn že to je business verze (multi-licence). Takže se koupí jedna licence kdoví odkud a pak se prodá a nainstaluje dvaceti různým zákazníkům. A to samý udělá další firma a další a další, takže ve finále tu samou licenci má klidně 100 lidí. A tímhle už se MS klidně zabývat bude. Teda nebude, oni jen uvidí milion aktivací s jedním klíčem, tak ho prostě bloknou. Ale jinak naprosto perfektní licence :)

…netvrdím a nepopírám, nicméně pokud Nudu sleduješ, tak tu poznámku zajisté chápeš (a bohužel jsem na vlastní kůži zažil, když potomek donesl prezentaci udělanou v OO, a "učitelka", protože při převodu do .pps se to rozsypalo, výkon ocenila pětkou, protože "MSOffice má přece každý" - takže asi tak).

Neexistují. OO či LO je akorát berlička ne zcela kompatibilní s MSO, který je obecně braný jako standard v kancl aplikacích. Rozhodně bych v tom nedělal profesionální prezentaci, tabulku,... v lepším případě budeš za blba kvůli nekompatibilitě.

Je hezké, že jste se na mě oba (tři) vrhli, ale tazatel nepíše nic o škole, ale "pro domácí použití". Já jsem taky nepsal, že je to MS Office, ale soft, který umí stejné funkce. Pětku by měla dostat učitelka, která neumí prohlížet prezentaci v jiném softu, než od Microsoftu (což v zadání té úlohy asi taky nebylo uvedeno). Mimochodem - Libre Office umí export i do ppt.