Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba videonávodu

Zdravím,
mám v plánu udělat nějaké videonávody a potřeboval bych, aby se ve videu ukazovaly klávesové zkratky, kliky myší (zda bylo použito pravého nebo levého tlačítky myši), zda byla držena klávesa CTRL a zároveň taženo myší ... Momentaálně mám Adobe Captivate 7, ale nějak to v něm nemůžu najít. Děkuji za radu.
Jáké aplikace používate vy?

Situace a požadevek je někde jinde. Tentokrát to má být video, kde bude zobrazeno jaké klávesy byly stisknuty. K dispozici mám Adobe Captivate 7, ale nevím kde naklikat při nahrávání v Demo režimu zobrazení kláves a tlačítek myši. Proto jsem se ptal i na jinou aplikačku. ;-)