Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem battlefield 4

Dobry den pri hrani hry Batlefield 4 mi hra pada a pise mi to tohle hlaseni:
DirectX function "GetDeviceRemoveReason"
failed with DXGI_ERROR_DEVICE_RESET (" the
device failed due to a badly formed comand.")
GPU: "NVIDIA GeForce GTX 260", Driver:34196
nevim co stim mam delat prosim o radu a dekuji za pripadnou pomoc

ono je to tak, že podporu už nedává výrobce desky, protože její podpora byla zahrnuta do generických driverů přítomných ve Windows (takto to je už od prapočátků Windows). A s výjimkou "chuťovek" typu Asusího proprietárního kontroléru (na který se navíc nedoporučuje vůbec instalovat drivery) to musí fungovat na první dobrou.

Nasel sem na strankach Nvidia jiny ovladac nez ten co si to stahlo jako aktualni
a preinstaloval sem to a vypadato ze zatim to funguje. Dekuji moc vsem vam za rady.

PS: bohuzel na tento PC chodi i deti a pritelkyne a nevim kdo odkliknul
upgrade na 10 ale ja to nebyl prisel sem z prace a byli tam! tak se omlouvam tem
co me chytaj za slovo ze sem napsal ze samo!

nebo jeste

I had a directx error, not the same one, but my directx would crash every 20-30 minutes and I would lose all character textures, making characters disappear. Anyways, I saw someone suggest disabling the origin overlay for some other problem, but I tried it and so far it seems to be working for me. Probably at least worth a try.