Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Pro nebo Windows 10 Pro

Zdravím, mám prosbu ohledně nového notebooku. Před pár dny jsem koupil notebook HP EliteBook 1040 G3 - Intel Core i5 6200U Skylake, RAM 8 GB, Intel HD Graphics 520 , SSD disk. Je v něm předinstalovaný Windows 7 Professional s možností upgradu na Windows 10 Professinal, přes DVD. Musel bych k tomu pořídit diskovou jednotku. Notebook má např. čtečku otisků prstů, SC karet, NFC..Jde mi o to, bude notebook stejně rychlý? Budou fungovat zmíněné věci, jako čtečka otisků prstů? Kdyžtak v čem jsou 10 lepší, případně horší? Děkuji moc za rady.

Já jsem pro Win10, přešel jsem na ně v práci nuceně (od letošního května), doma dobrovolně od července a vše je OK, žádné problémy. Jen mi chvíli trvalo, než jsem si zvykl na některé novoty v nastavování (na přechody mezi dvojím vzhledem různých nastavení tedy najásám ani teď) a taky jsem povypínal šmírovací služby dle tohoto návodu.

Samozřejmě se po přechodu na Win10 musí nainstalovat nové ovladače pro tento systém z webu výrobce HW (v tomto případě z webu HP).

Taky je otázkou, jestli nepoužíváš pro pracovní účely některé speciální programy, které by třeba pod Win10 nechodily nebo dělaly problémy. Ale to už si musíš zjistit sám.

Děkuji moc za odpověď, tento model v sobě má program který by měl vše aktualizovat automaticky a tuším ze je tam ještě druhé CD s ovladači. Speciální programy by měly frčet údajně na 10 bez problému. Šlo mi hlavně o osobní zkušenost. Děkuji

počítač využívám plně k práci, tak mi velmi záleží na tom, aby vše fungovalo

Diskuze je uplne zbytecna, pokud to je k praci, tak jednoznacne Windows 7.

Ja sice pracuju na Ubuntu a doma na hernim PC mam Windows 10, ale pokud bych mel pracovni PC s Windows, tak jednoznacne 7icky. Nakonec v hlavni praci co jsem zamestananej, tak cela firma jede na Windows 7.