Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde pripojit bluethooth speaker

zdravim, snazim sa pripojit bluethooth speaker Creative muvo mini cez bluethooth do notebooku (lenovo y510p windows 7 64b) ale v spravcovi zariadeni mi ho stale nechce najst ....updatol som driver no stale nic. ked som sa na to pytal v PC predajni tak im moj speaker slo pripojit bez problemov na notebooky ktore mali vystavvene. v com moze byt problem alebo ako spojazdnit bluethooth v notebooku ? dakujem za rady

možno Tvoj integrovaný BT v notebooku nepodporuje A2DP protocol,alebo je táto funkcia niekde v nastaveniach/biose vypnutá,bez tejto funkcie obvykle nieje možné pripojiť takéto audio zariadenia,len uskutočňovať jednoduché prenosy dát...niekedy je nutné u zabudovaného BT adaptéra povoliť vytvorenie virtuálneho komunikačného portu,vyhradeného na komunikáciu s externým zariadením