Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuky zdarma do videa

Dobrý den, mohu videa z www.freesound.org používat do videí které dělám? Aby sem je potom mohl veřejně vysílat? Nemáte s tím někdo zkušenost? Bohužel nejsem angličtinář a překlad podmínek přes google translator není nejlepší. Děkuji za odpověď

U každé položky na tom webu je piktogram licence CreativeCommons. Chceš-li mít jistotu, pa použij jedině to u čeho je nula v kroužku (public domain). Vše ostatní má nějaká omezení. Co který piktogram znamená najdeš na webu CreativeCommons (i v češtině).