Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se stále GTX 660?

Zdravím, název vypovídá za vše. Kamarádovi odešla grafika a obrací se na mně s prosbou, abych vybral novou. (jeho grafika byla guším HD 7770). Rád hraje hry jako CS:GO, GTA V a podobné - čiže nic extra náročného. Jeho současný PC je: AMD Phenom II X4 955, MB je tuším Gigabyte GA770, 8GB RAM, seasonic 450W a jeho RIPlá HD 7770) Známý mi tu GTX 660 nabízí za 2900kč. Vyplatí se tedy? Jak po straně výkonu, tak i ceny? Díky za každou reakci :)

já bych to takto kategoricky netvrdil. Určitě budou i případy, kdy to bude ve prospěch GTX660 a naopak budou hry, kde RX460 tu geforcku zválcuje. Proto tvrdím, že je to víceméně plichta, jakékoli výkony navíc samozřejmě jsou plus.

Otázka je, zda to se starým Athlonem dokážeš využít.

Pojede to naprosto v pohodě dle mého a slabší GPU se steně nevyplatí kupovat,jak píšu Wolfensteini jsou náročnější na HW požadavek na minimum CPU nesplňuju a stejně sem si zahrál na vysoké detaily,takže i když u tý GPU co mám teď to asi už není ono nikde to stejně v praxi nevadí.:-) (pokavad nechceš honit benchmarky co je dneska móda místo hraní :-) )