Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CORSAIR AX860, 80+ Platinum 860W

Zdavim,chci se zeptat,zda tento zdroj bude stacit na tuto sestavu,popripade jestli mi doporučíte nejaky jiny :MB-MSI 970A G43,CPU-AMD vishera FX-8320,Grafika-MSI R9 390 Gaming 868GB,pamet- Kingston HyperX fury Black 16GB DDR3 1866,a samozrejme HDD a jeden SSD disk na system.

Diky za kazdou radu.

No nadává se na něj levný kondíky Teapo, ovšem mě funguje taky do dnes ca 7 rokem (takže drží pořád i s mizernýma kondíkama který jsou Ok nenafouklí a jede jak má,špatná volba by byla kdyby chcípnul po dvouletý záruce) a fungoval se žravou MSI GTX 770 Lightning edition než jsem vyměnil za lepší Enemax co jsem schrastil,jestli ti padá tak už můžou bejt v čoudu kondíky atd no.:-)