Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstall W10 kvůli malwaru

Ahojte,

chtěla jsem se zeptat, jak se provádí renistalace systému Windows Home 10. Před asi 3 lety jsem měla na jiném notebooku Windows 7 a tam to šlo jednoduše, že jsem při nabíhání systému zmáčkla nějaké F5 nebo co, odsouhlasila, ze prijdu o veskera data a pak to šlo. Jako to udělám tady? Windows mám originální, počítač HP 450 G3. Mám tam totiž nějaký malware, podle scanu provedeného Defenderem jde o Browser Modifier:Win32/Heazycrome. Proto bych chtěla přeinstalovat celý Windows, ať mám klid.

Děkuju moc!

Všem Vám moc děkuji za rady.

Dneska se do toho konečně dám. Jenom ještě jedna věc. Všimla jsem si, že můj počítat má možnost přepnutí do továrního nastavení. V popisu tam píšou, že dostanu možnost zachovat nebo smazat své soubory, a pak se přeinstaluje Windows. Je teda možné Windows přeinstalovat i tímto způsobem, aniž bych si něco musela stahovat?