Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta do 3000kč

Dobrý den, chtěl bych si koupit novou grafickou kartu max. do 3000kč nyní mám GTX560 Ti Twin FrozrII
desku mám Gigabyte Z68X-UD3H-B3Z68X-UD3H-B3
zdroj Seasonic x-760 80plus gold 760w
děkuji za odpověd

Tak může bejt vyschlá pasta když začneš hrát nestíhá se chladit a rozesere se to (jestli to dělá jenom ve hrách),můžeš zkusit přepastovat co to udělá,nebo pak když nepomůže po netu mrkni na pečení GPU jestli se ti do toho bude chtít...(nebo klidně na pytel ovladače zkusit jiný,já co tu mám GTX560 tak mě to s novejma začlo dělat pěknej bordel dřív,nejnovější neznamená nejlepší pro starou GPU)