Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win Live Mail a win 10

vo win7 sa dal nastavit wlm tak, ze ked sa minimalizoval, tak sa zobrazila len ikonka vpravo vedla hodin (systray), na liste nie. Teraz sa stale zobrazuje na hlavnom paneli ako beziaca / otvorena uloha, aj ked vlm minimalizujem. Ako sa zbavit na hlavnom paneli?

zaujimava utilitka, ale neriesi . . . vo win7 to bolo tusim tak, ze ked som dal minimalizovat, tak som to mal aj na liste, ked som zavrel krizikom, zostalo len v systray , . . . ked sa po x-ty krat minimalizovalo, opytal sa ci zozbrazit len v systray, a potom to uz fungovalo tak aj na minimalizovat. Nastavil som aj kompatibilitu win 7 a nic . . .