Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba-objeví se vždy při zapnutí PC

Dobrý den,budu někomu moc vděčna za radu o kterou moc prosím!Jak se lze zbavit této chyby,která se mi neustále objevuje v okně na ploše vždy po spuštění? Okno mi bohužel nešlo ani prt sc, proto jsem text opsala. Předem se omlovám za svůj pouze uživatelský přístup, kterým jsem již sama zkoušela chybu odstranit různými radami z Googlu, bohužel možná špatně, v každém případě již dlouho neúspěšně. Za případnou radu předem děkuji.

OPBHOBroker.exe-Systémová chyba

Program nelze spustit,protože v počítači chybí mfc100u.dll.Pokuste se
tento problém vyřešit přeinstalací programu.

Spustit: msconfig
Kliknout na záložku Po spuštění.
Zapojit oko a podívat se, co je tam napsané.
Zrušit zatržení u správného programu (možná ten, co je uveden na odkazu ze včerejška) nebo někam vložit obrázek, návodek je na stránce, co na každého vyskoči před položením dotazu.

Jsem opravdu moc vděčná za snahu mi pomoci a dokonce mi to vysvětlujete tak, že vím co myslíte,ale možná díky nebo bohužel, že mám v PC Windows 8,1 hledám a nevidím vlastně nic. Možná by bylo pro mě jednodušší jestli mi můžete poradit v Praze místo kam bych notebook donesla a chyby by mě zbavili, samozřejmě počítám i s placenou službou?

opbhobroker.exe.html
Patrí to k nejakému W od HP - HP Simple Pass. Pokiaľ sa nepoužíva - odinštalovať cez Ovládacie panely, pre samotný OS nie je vôbec potrebný. Podľa technického zabezpečenia predstavuje 18% nebezpečnosť.
Druhá možnosť je, že pod týmto označeným sa maskuje nejaký malware. To sa prejaví, ak sa bude vzpierať regulérnemu odinštalovaniu.