Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová myš na PC - náhrada

Ešte v roku 2011 som kúpil od kamaráta myšku Logitech MX518. Doteraz funguje ako má, je trocha obúchaná a uvažoval som o kúpe novšej verzie Logitech MX. Natrafil som na g400, ale tú bohužiaľ už nevyrábajú, po ďalšom pátraní som našiel M... série , ako M500,705 atď. Ktorú by ste odporučili ako plnohodnotnú náhradu za MX518 v zmysle veľkosti, váhy , gripu atď ?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Super mys, ale ac majitel radeji jsem nic nepsal, protoze co tak nejak vim, tak majitele Logitechu jsou zvykly na ponekud kvalitnejsi software.

Proste mys je bombasticka, ovladaci soft neprehledny, neumi autorun s minimalizaci do system tray atd. Samozrejme mys funguje i bez nej, ale pokud si bude uzivatel hrat s makry apod. tak asi bude zvykly z Logitechu na trochu neco jineho.