Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co nejmenší monitor s HDMI

Zdravím Vás,
prosím o radu - potřebuji co nejmenší monitor k PC s HDMI vstupem.
Jde mi o co nejmenší rozměr, ale taky co možná nejmenší cenu - klidně bazarovka, za odvoz, nebo prostě stará šunka.
Pokud někdo ví kam se obrátit a taky jaký nejmenší monitor se vůbec kdy dělal.

Děkuji

Neviem ako maly chces, ale tu mas trebars 15 palcovy s dvi (pripojis cez dvi-hdmi redukciu) a urcite ich najdes viac, klasicky stolny lcd neviem ci najdes nejaky mensi ako 15 palcovy, jedine snad nejake specialne priemyselne a pod. Alebo potom vybrat nejaky maly co ja viem 12" lcd z maleho notebooku a kupit si k tomu od cinana elektroniku.

Děkuju, to se mi docela hodí.
Já to totiž chci použít právě k RPi3.

Nejlíp by se mi hodil dotykový LCD, ale ten patrně nefunguje přes HDMI, ale musel by být napojený přes rozšiřující port RPi, ale ten mám už obsazený. Mám totiž toto:

http://rpishop.cz/raspberry-pi-sady/394-raspberry-pi-komplet-se-zvukovou-kartou-raspidac-a-systemem-libreelec-kodi.html

V každém případě díky.