Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 250 ohm sluchátka na MB zvukové kartě?

Zdravím,

docela se mi zalíbily sluchátka BEYERDYNAMIC DT 990 PRO 250. Ale po pár minutách čtení recenzí jsem zjistil, že k nim musí být dobrá zvukovka, že je potřeba utáhnout těch 250Ohm.
Moje otázka zní, utáhne to samotná základní deska v PC (MSI B150M)? Popřípadě co nejlevnější možnost pro funkčnost?

Díky

Fungovať Ti to bude, ale kvalita bude horšia ako nap. s 32Ohm verziou... Kľudne to pripoj aj k smartphonu a hrať to bude, ale nie tak dobre ako s 32Ohm verziou...
Pokiaľ to zapojíš do adekvátneho zosilňovača a dodáš tomu dostatok energie, dočkáš sa čistejšieho a detailnejšieho zvuku.