Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kryt mechaniky

Zdravím,
Jelikož starý notebook přestal pracovat (odešla grafika), tak jsem zakoupil nový Lenovo IdeaPad 510-15ISK
https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-510-15isk?dq=43 99599

a stejně jako u předchozího jsem chtěl dát namísto mechaniky SSD disk na kterém by běžel systém. Problém je v tom, že má namísto mechaniky jen plastovou záslepku, která je jednolitá, takže z ní nelze sundat krytku a ze strany notebooku by trčela nevzhledná krytka šuplíku na disk.

Proto se chci zeptat, jestli se dá někde sehnat samotná krytka mechaniky, nebo se budu muset spokojit s HDD.

To že je bez mechaniky mi vyhovovalo, jelikož jsem ji za posledních asi 6 let použil jednou. Každopádně díru na mechaniku a konektory k tomu má, jen samotná mechanika je nahrazena záslepkou.
Problém je, že záslepka má rozměr celé mechaniky a já potřebuji jen konec aby to ladilo s hranou notebooku.