Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem G2A zkusenosti s refund?

Ahoj.

Ma tu s tim nekdo zkusenosti? Koupil jsem tam cca pred tydnem Just Cause 3 jenze byl spatny klic...po asi 3-4 dlouhe tahanici s vybuzerovanim mi poslali ze pripad je uzavren a ze mi vrati penize...

Jenze to bylo v sobotu a dneska je ctvrtek a penize porad nikde?
Jak dlouho trva nez penize prijdou zpatky?

Porozmyslaj ake je % ludi co skusenost mat mozu. Pretoze toto neriesi kazdy druhy clovek.
A z toho maleho % dalsia desatina mozno chodi sem na poradnu = rady sa nedockas.
Na taketo vymysly by si sa musel spytat 3/4 internetu = nemozne.

takze, preco nerozmyslas? Inac by si na taketo daco prisiel aj sam a nevypytoval sa.

:D :D premyslis vubec ty? Proc jsi vubec psal?

Ja necekam ze mi sem napise za 5 minut 10 lidi...Ptal jsem si kdyby nahodou tu nekdo zkusenost mel tak se muze ozvat...

Takze...premyslel jsi treba nad tim ze ne na kazdou otazku musis mit chytrou a uplne mimo odpoved?

Jinak to klidne muzete zavrit/smazat...tady se dockat nejake rozumne odpovedi je vazne tezky :D

pozri si obchodné podmienky,tam máš napísané že po 14 dňovej lehote na preskúmanie veci v prípade oprávnenej reklamácie majú stanovenú lehotu 30 dní na vrátenie peňazí..keďže sa jedná o americkú firmu s obchodnými pobočkami v Hong-Kongu a Krakove môžeš byť rád,že sa neodvolávajú na 90 dňovú lehotu,ktorá vyplýva z amerického obchodného práva....