Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba při odtraňování souboru nebo složky

Prosím Vás o radu: po zapnutí notebooku mi naskočí výstražné okno "chyba při odtraňování souboru nebo složky" dále je napsáno: "soubor nelze odstranit:ze zdrojového souboru nebo disku nelze číst". Děje se to od té doby co jsem použil program "your uninstaller!2006". Konkrétně jsem použil funkci "find/clear temporary files". Výše uvedené okno naskočí ihned po zapnutí počítače,nabízí se pouze zmáčknutí tlačítka OK.Po této akci naskočí okénko znovu a po opětovném kliknutí na OK okno zmizí.Jinou změnu chování počítače jsem nezaznamenal. Rád bych se zbavil toho okna,jen nevím jak.Děkuji za jakoukoli pomoc.

http://www.liutilities.com/products/wintaskspro/pro cesslibrary/powerreg/

čili-Power Reg Scheduler je šmejd(malej:-))

chtělo by to log z hijackthis
HijackThis stahneš tady-
http://www.bleepingcomputer.com/files/Merijn/Hijack This.zip
rozbal do vlastní složky,spusť,klikni na "Do a system scan and save a logfile"
Vygenerovaný texťák zkopíruj sem.

buď ho zkus nacpat sem,ale lépe se to bude řešit tady
www.pc-help.cz