Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roztažení obrazovky monitoru ve win 10

Dobré odpoledne, chci se zeptat jestli mi někdo nemůže poradit jak po instalaci win 10 můžu roztáhnout obraz na celý monitor. Po instalaci mám nastaveno nativní rozlišení 1920x1080 a obrazovka má od seshora i zespodu cca 1cm mezeru, po stranách z každé strany asi 2cm. Každopádně nevím jak, nebo za pomocí čeho obraz dostat na "fullscreen"? Díky moc za rady!

problém, že počítač už má nějaké roky za sebou a nějaké dokumenty, nebo cd k základní desce nemá už ani původní majitel pc, grafická karta je ATI Radeon HD 4600 Series. Připojené je přes kabel DVI - HDMI k monitoru BenQ G2222HDH