Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy Grand Neo Plus tovární nastavení

Zdravím , potřebuji poradit jak se dostat do recovery(potřebuji obnovit tovární nastavení a telefon je zablokovaný) telefonu Samsung Galaxy Grand Neo Plus , vyzkoušel jsem snad vše co jsem našel na internetu a nic nefunguje , telefon se vždy zapne normálně, a já už z toho šílím , pokud někdo vlastníte tento telefon , budu moc rád za každou radu .

Dobrý den, stalo se mi totéž co Vám. Našla jsem na internetu řešení tak Vám snad půjde jako mě :-)

1. Vypněte telefon
2. Mačkejte home button a tlačítko pro snížení hlasitosti zároveň než se objeví logo Samsungu
3. Poté by se tam měl zobrazit ležící android který je otevřenýa máte u něj nahoře možnosti
4. Pomocí tlačítka hlasitosti najděte Wipe Data/Factory Reset které potvrdíte zmáčknutím tlačítka vypínání
5. Poté najděte Yes-Delete All User Data.
6. Pak si telefon nastavte podle sebe
7. A máte hotovo!!!!

UPOZORNĚNÍ: Vymaže se vše, co jste neměli na SIMkartě, ale to si poté můžete stáhnout,... Hlavně že telefon už nebude zablokovaný!!!