Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 360 security - budík

Mám na mobilu (android 4.0) problém s budíkem; každý den o půlnoci zvoní. V budících ho nastavený vůbec nemám. Zdá se mi, že to nějakým způsobem spouští aplikace - antivirus - 360 Security, avšak nikde v nastavení nic takového nenacházím. Nemáte s tím někdo náhodou zkušenost? Za rady děkuji :)

recenze:

Toto je tak dobrá aplikace že se divým jak to že to nemá stáhnutí celý svět je to atomová BOMBA sakra na co čekáte stahujte

Po posledni aktualizaci mi přes celou obrazovku vyskakují okna s nabídkou různých aplikací.Je to otravné.Bohužel jsem nucen odinstalovat a sáhnout po nějaké alternativě.

Můžu si hrát hry o hodině protože když mně to učitelka sebere zapnu alarm režim a ten telefon začne ŘVÁT tak dlouho dokud mi ten mobil nevrátí

Skvělá aplikace kdyby po poslední aktualizaci po každém vyčištění nevyskakovali reklamy a reklamy u zámků aplikací jsou také velmi otravné

Je to dobrá aplikace, ale po aktualizaci je tam strašně moc reklam, které vyloženě obtěžují.

vypadá to, že to více adware zavleče než odstraní.
navíc ten zbytečný trus slibuje urychlení telefonu - vykopej to ven. když se ti po tom bude stýskat, dá se stáhnout znovu.