Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová PC sestava okolo 21K

Zdravím, chtěl bych poprosit o názor na novou herní sestavu s RX470
odkaz: https://www.czc.cz/5do9vutcg0htubc4g71eo4pnd5/sezn am

Cena: 21 000 Kč
OS: Mám zdarma W7 i W10
Sestavení: PC si složím sám

Pokud znáte lepší variantu, rozhodně mi ji pošlete do komentářů. Byl bych ale rád, kdyby se počítač pohyboval v této cenové relaci a cena pokud možno nestoupla ani o tisíc. Děkuji předem za odpovědi.

Vlastně to není jen na hry, ale i na práci do školy (práce ve VirtualBoxu apod, navíc jsem ten typ člověka co si otevře více oken a odkazů zároveň). Pokud by se tam dalo ještě něco vylepšit, tak kdyby se počítač vešel do 22 tisíc a méně, tak jsem nadmíru spokojen.

Dobrý den, jak už jsem psal, disk doplněn a paměť kvůli pozdější možné koupi. Děkuji za návrh monitoru, ale pokud bych měnil desku, tak zvyšovat cenu už nechci a ještě jsem přemýšlel o i5-6500, takže bych byl rád, kdyby cena monitoru zůstala kolem 4 tisíc.