Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nadčasové PC

Zdravím, chtěl bych se zeptat která z 2 následujících kombinací CPU a GPU je výhodnější do mého nového, čistě herního PC které vydrží minimálně další 4 roky na hraní nejnovějších titulů ve 1080p. Jako budoucnost vidím asi Dx 12/Vulcan, tudíž mi připadá jako rozumná volba I7 6700k s AMD RX 480, nové API dokážou použít více vláken a současné Nvidia Pascal FPS v Dx 12 ztrácí. Nebo se pletu? Mám radši koupit i5 6600k s gtx 1070? Poraďte, ale mě se zdá Dx 11 mrtví. Možná si později pořídím monitor s větším rozlišením, ale jde mi o to aby PC vydržel co nejdéle na hraní AAA her. Děkuji za pomoc

Kurnik, ale těch only DX12 her je, co? A kolik jich bude za 3 roky? Jen ty, kde MS podplatí vydavatele, aby nějak podpořili w10 a úmyslně tedy odstranili DX11 podporu. Tímto zdravím Just Cause 2, výkladní skříň to podobně podařeného OS, Visty.

PC na minimálně 4 roky ti dnes nikdo neodhadne. Možná nebude stačit ani ta nV 1080.

L-Core: Dovolim si to odhadnout, ale samozrejme nerucim, ze muj odhad bude spravny.

Koupil bych i7-6700K, ale samozrejme jen za predpokladu, ze na nej mas! To jest k nemu adekvatni deska, aby to slo casem hezky nataktovat a take adekvatni pameti a samozrejme opravdu kvalitni zdroj!!!

Jinak i7-6700 a jsem presvedcen, ze na hrani v 1080p bude nasledujici 4 roky stacit jak RX480, tak GTX1070. Ovsem vyssi rozliseni s tim za rok dva nepocitej, to bys opravdu musel minimalne tu GTX1080.

Doma jsem nikdy 1280x1024 nemel, presel jsem z 1024x768 rovnou na 1920x1200. Dneska mam vedle sebe dva 1920x1200 a spokojenost.

V praci jsem byl rad, kdyz jsme se 1280x1024 zbavili a vymenili je za optimalnich 1600x1200 - moje srdcovka, bohuzel dnes nesehnatelne nebo za silenou cenu. Ted nastesti mame na vetsine PC u nas v oddeleni take 1920x1200, ikdyz IT se hodne snazi a uz nam take vrazilo nejake 1920x1080, abychom si prilis nevyskakovali, na praci s grafikou vylozene idealni (sarkasmus).