Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem c++, 2 dotazy

Dobrý den, mám takové 2 malé dotazy:

1. Jak mám příkaz Playsound nastavit aby se nezávisle na poloze,průběhu programu neustále opakoval?

2. Jak mám udělat,aby se třeba text v konzoly měnil barvy(na to znám příkaz) a přitom se nezastavil u cinu.

Předem děkuji za odpovědi.

Uvedu příklad:

cout << "Zadej číslo: " << endl;
cin >> cislo;

a já chci udělat aby text "Zadej číslo: " měnil barvy, ale zároveň ,abych kdykoliv mohl zadat cislo.Jediné co mě napadá je udělat cyklus, ale cyklus by se akorát zastavil na cin >> cislo;....... Tak mě zajímá jestli se na to má udělat nějaký podprogram nebo tak něco.....