Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevíte co mám s grafárnou ??

Ahoj lidi . včera si kamoš koupil novej počitač a že ho složí ale nešel mu obraz nic proste a tak že zkusime mou ta u nej taky nesla a ted nejde ani u me , mam ju pripojnou k monitoru ale monitor piše bez signálu . nevíte někdo co s tím je ?? mam Ati saphire x1600 xt ultimate 256MB gdr3 a kamos ma ati saphire xt 1650 pro 256mb gdr 3

Prostě a jednoduše - kámošova deska nebo zdroj "odpráskly" tvoji kartu. Ta jeho karta zřejmě zůstala ušetřena, proto u tebe jde.

EDIT: z toho plyne, že je blbost reklamovat tvoji základní desku, když je evidentně v <|> grafická karta. Reklamuj grafiku a po dobu reklamace ti může kámoš půjčit tu svou, když už ti tvou zkur*vil :-)